Si duhet ta regjistroj një lëndë dhe si duhet ta fshijë atë nëse e kam regjistruar gabim? Pasi të jeni qasur, klikoni tek menyja Lëndët dhe pastaj tek nën menyja Zgjedh lëndët obligative zgjedhore dhe zgjidhni semestrin ku do t’i regjistroni/fshini lëndët. Dhe në lagje njiheshe si ai tipi i shumëkërkuar që dinte të bënte CD me muzikë, dhe të gjithë të "hyjnizonin" dhe të jepnin nga një listë me këngë dhe një CD boshe për ta mbushur. Trajtohen ngjarje të ndryshme nga këndvështrimi komik. Thjeshtë dëshirova ta shikoj një ndeshje futbolli”. Rtk1 nga www. januar 2019. Si te bejme CD ose DVD ne kompiuter ! Dime qe per te ber ndryshime ne nje tekst i cili eshte ne format PDF duhet ta. Ngjarjet kryesisht zhvillohen ne Kafenenë e Orhanit (kryepersonazhit). Që nis rrugën si shtegtar Ti më thua buzëqeshur Edhe unë atë kam parë Xixëllonjën kur shikoj E shikoj dhe në syrin tënd Yllin naten që ndriçon Edhe ty yjet ta tregojnë Ref. 6,047 Likes, 364 Comments - KLEOARTA (@artamemedi) on Instagram: "I'm still I'm still Arta from the block 🌆🎶". HD VISION AL është i disponueshëm falas në App Store. tv live♥ shqip tv ♥ ♥ ♥ tregime dashurie,♥ ♥ ♥ tregime erotike,♥ ♥ ♥ tregime te nxehta,vipa hot shqip,muzike shqip,pidha shqip,mu qi shqip,me qi pidhin ,bytha,seks shqip,seks shqip. Sapo ka sjellë një këngë të shoqëruar me klip me një titull po aq interesant sa edhe vetë klipi, "Unaza". Hamza: Janë mjetet financiare për rritjen e pagave nga dhjetori. Devi Dragsan ishte gati te qante. Institucioni që do të duhej të ishte shembull për udhëheqje të mirë dhe menaxhim cilësor të parasë publike ka bërë shpenzime të dyshimta por edhe gradime të personave të caktuar në baza të nepotizmit, si dhe presion për largime nga puna të zyrtarëve të caktuar, ka zbuluar emisioni "Udhëve". Tentoi ta kaloi kufirin me marijuanë, arrestohet shtetasi i Maqedonisë Ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, mbajti fjalim në Edicionin e 58-të të Mbrëmjeve Strugane të Poezisë Seancë për rastin "Monstra", PSP ka paralajmëruar dëshmi të reja. Por pas 30 vjetësh ngurroj ndonjëherë ta them këtë, sepse nuk e kam jetuar periudhën komuniste dhe nuk dua të pretendoj se e di se si ka qenë. Meditimi njihet ne ter boten si qetesues dhe bari me i mire ndaj stresit. Bernie Sanders zbulon planin 16. Kur përgatitem për të xhiruar, studioj shumë për atë që duhet të di dhe qëndroj brenda saj për 3 ose për 6 muaj. Me vite te tera ne jemi prove e gjalle per miqesine e padiskutueshme te njeriut me televizionin. Dritaret shikojnë nga rruga. Mbas kësaj, Davidi u këshillua me Zotin, duke thënë: A duhet të shkoj në ndonjë nga qytetet e Judës?. Shiko Tv Shqip Live Online Falas (Tring TV, Digitalb TV +400 kanale) Gusht 2018 Tutorial Inside by AlterEgo Co Si te shikojme Live Tv Shqip kanalet e Digitalb, Tring TV dhe te gjitha kanalet. sh ja rasti i pitalkave qumeshtin nuk e keni cek tek perberesit, kish qeni mir qe ta cekeni edhe sasin ne mililitra apo ne gram shpresoj ta lexoni kete koment faleminderit. Me pak fjale nje jete pa televizion eshte e pa imagjinueshme. një botë si e jona. Unë zogun e shikoj E shikoj në syrin tënd Yllin natën që ndriçon Edhe ty yjet ta tregojnë Ref Çdo gjë që shikoj në botë E ke parë edhe ti Se të dy ne i shikojmë Dhe me zemër dhe me sy Ato që shikoj në botë Vij të lë, vij të lë si kujtim Se unë shoh me syrin tënd Dhe ti sheh me syrin tim 2. , Content, Beje Vete. "Jam këtu, jam pjesë e projektit. Të ndjek si ndjekin yjet Qiejt blu, I ndjej hapat e tu të lehtë që ecin, Ta ndjej dhe frymën dhe pse larg jemi Ne,. Hije e bukur të ka ra-e si zambak po lulezon Shumë dëshirë kom për të pa-e. Voice of Albanians. 3 trilionësh për ndalimin e ndryshimeve klimatike. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Per te gjithe ata qe kane nostalgji nga e kaluara "Koperativa 0se Fermat Buqsore" Me kete video te shikoj dhe brezi i ri si punoheshe dikur !!! shokut qe duhet ta. Un T'kurtalisi Jeten Ta Bitisi Gjaku i Nxet Kur M'vlon Kur T'vraj Si Bi Pishmon Jom Nipi i Babgjyshit Qi e Ka Vra Ni Bataljon. Të shohësh futboll i bën mirë shëndetit. Ky është një proces gradual. Kur dikush ëndërron se i vdekuri e fton, nëse është i sëmurë, do të vdesë, por nëse është i ditur, këshilla e të vdekurit do t'i ndihmojë të largohet nga devijimi dhe ta përmirësojë gjendjen e vet. The Hidden Face (2011) Një dirigjent spanjoll orkestre merret me zhdukjen e mistershme të së dashurës së tij. Si duhet ta regjistroj një lëndë dhe si duhet ta fshijë atë nëse e kam regjistruar gabim? Pasi të jeni qasur, klikoni tek menyja Lëndët dhe pastaj tek nën menyja Zgjedh lëndët obligative zgjedhore dhe zgjidhni semestrin ku do t’i regjistroni/fshini lëndët. Partinë Socialiste dua ta shikoj realisht si një parti demokratike, por shpesh them mos ndoshta duhet nga e para ose ndoshta duhet një alternativë tjetër sepse dikush ka drejtuar me dorë të fortë dhe që ndoshta nuk është më e njëjta parti. com mbështeten. Pakot e internetit në mobil Zgjedh pakon më të përshtatshme për ty dhe shfleto me internetin më të shpejtë 4G. Nje histori dashurie si ne perralla, me shume emocion, sekrete dhe rrjedha te ndryshme qe sjell jeta. Ja kthen besimtari: Se si ta permenin fjalen grua me kputen kembet dhe nuk munem me u çu Beni kishte par nje ender siku babi i tij ja kishte dhuruar 50 euro. Hamza: Janë mjetet financiare për rritjen e pagave nga dhjetori. NDESHJET LIVE - DIREKT. 106 NuK JaM Ku Me DiT QfaR NjErI Qe Me ThOjN QfaR MaNgUpI Po Ni SeN e KaM Te SiGurT KejT FaMiLjeN Ta ZhDuKi. Kush e ka dërgimin për t'u dhënë të tjerëve, duhet së pari të ketë, të rritet në njohurinë e Zotit dhe në dashurinë e tij… Kujdesi i Marisë për të tjerët ishte i madh aq sa e bëri Nazaretin strehimore të Zotit. Do të lind fëmijë që do ta kenë mbiemrin tënd. Përderisa nuk e shihja atë, sytë më iknin te nëna e saj, e cila dukej të ishte një zonjë që kujdesej shumë për trupin dhe pamjen e saj. 25-vjeçari e kaloi gjysmën e stinorit të kaluar te Interi si i huazuar, ku i shënoi dy gola në 17 paraqitje. lajmi i fundit nga Shqiperia. Bes Kallaku rrëfeu sot për herë të parë në emisionin "Xing me Ermalin" si u njoh me këngëtaren Xhensila Myrtezaj që sot është bashkëshortja e tij. Pastaj propozimi konkret, zgjedhje të përgjithshme dhe për President në 13 tetor. Kushti ynë për partnerin e ardhshëm të qeverisë është që të mos kenë njerëz që kanë probleme me ligjin. e vetmuar qiellin shikoj, sa shume yje vallezojne, syte e mi vec ty te kerkojne. The Hidden Face (2011) Një dirigjent spanjoll orkestre merret me zhdukjen e mistershme të së dashurës së tij. Ku mund ta shikoj rezervimin tim? Klikoni te "Menaxho fluturimin". Ta fali si kujtim shpirtin tim. Ai u hap për herë të parë në vitin 1998 si pjesë e projektit Albasoul. Abonim DigitAlb SuperSport me Box Android, Smart TV dhe Mobile. - po fliste qete Devi dhe gati syte po i mbusheshin me lot. Pakot e internetit në mobil Zgjedh pakon më të përshtatshme për ty dhe shfleto me internetin më të shpejtë 4G. Në këtë postim, do t’ju mësojmë se si të shihni kanalet e TV dhe DigitALB falas në kompjuterin tuaj tuaj në një mënyrë shumë të thjeshtë. ta shoh blerimin ne sy Kenge e pa mbaruar. ringjallja Iliret Heroi Ilir Sula- Si ne parajse Irma Kurti E njejta enderr Irma Libohova Dallendyshet e Kosoves 23-53 Isa Veliu Kenga ime kerkon udhe Ismet Beqiri CD kurbeti per Frang e Marka Qoja Babes nje fjale Ismet Bexheti Hija e Zeze Ismet Demaj Ata sy qe mi ke ti Ismet Peja Kenge Dasmash Ismet. Provo iher perdor Perfect Player. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. shih SHOH 1-3, 5-11, 13-15, 17. Mjerë ai vend me krahë të zhurmshëm që ndodhet matanë lumenjve të Etiopisë, që dërgon lajmëtarë me anë të detit në anijeza prej papirusi mbi ujërat, duke thënë: Shkoni, o lajmëtarë të shpejtë, në drejtim të një kombi shtatlartë dhe lëkurëndritur, në drejtim të një populli të cilin e kanë frikë që nga fillimi i tij e më pas, komb i fuqishëm që shkel çdo. Të gjitha ndeshjet në sport live këtu !. Kryeministrja daneze Mette Frederiksen tha se u befasua që Presidenti Trump anuloi vizitën kur ajo kundërshtoi sugjerimin e tij për të blerë Groenlandën. Tentoi ta kaloi kufirin me marijuanë, arrestohet shtetasi i Maqedonisë Ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, mbajti fjalim në Edicionin e 58-të të Mbrëmjeve Strugane të Poezisë Seancë për rastin “Monstra”, PSP ka paralajmëruar dëshmi të reja. Bravo te qofte kinge 🌟Kush punon ne rruge te drejte del vete ne drite. 30, për të gjithë ata që s'kanë arritur ende ta. pirata si mund te shikoj kanalet shqiptare te bllokuara ne satelit pershendetje pirate,,,,,c'fare keshille me jepni,une kam nje antene satelitore (toptpofield 5000)nuk kam cam dua te blej nje qellimi im eshte te shikoj kanalet shqiptare top chanel ect,,,. Mundësitë i kishim të pakta dhe jetonim në një shtëpi shumë të ngushtë ku banjon duhet ta ndanim me të tjera familje që jetonin përreth. This page contains a course in Albanian phrases and daily expressions as well as a list of other lessons in grammar topics and common words in Albanian. Bariu është shumë i gëzuar sepse tani ai ka ku ti kullos bagëtinë dhe ta ruaj më lehtë atë. Do merrni leke me shume, por do mbylleni brenda vetes tuaj, do punoni kaq shume qe te paguani faturat sa sdo keni kohe ti thoni miremengjes dhe naten e mire njeri-tjetrit. Translation of 'Pa ty' by Beatrix Ramosaj from Albanian to English. Dhe unë dua shumë të të besoj, por kur shikoj si I hedh plehrat nga ballkoni, kur shoh se si shishen e dhallës e hedh nga makina e parkuar poshtë shtëpisë, druaj të të besoj! Fundja ti je shqiptare si ë gjithë ne: duam të jemi patriot më llafe por jo me vepra! Por ti bën” të diturën” gjithnjë. Njeriu ne jete perballet me te mira,dhe fatkeqesi. Plaku i mencur i tha,"Nese do te jesh ne te njejtin nivel qe une jam,le te takohemi neser ne oren 4 ne bregdet". , Content, Beje Vete. Ne lexojmë më bukur se grupi tjetër. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit". pershendetje te dashur miq!ju them te verteten jam shummm e pasionuar per filmat shqip me vlere te metrazhit te gjate. 149,388 likes · 1,105 talking about this. Biz / Free Flash IRC Client www. Në një intervistë, dhënë dje për televizionin “ABC Neës”, z. Powered by Create your own unique website with customizable templates. Qe ate Reforme drejtesie ky Popull ta besoj, ministra me pranga ne duar duhet te shikoj, se kriter i vetem i asaj Reforme ne drejtesi, der sot eshte kush nuk ka prekur ket qeveri, nuk ben dot Reforme drejtesie ky Rama tuhaf, eshte fiks si ti varesh ujkut ato melcite ne qaf, Populli kerkon te ket Reforme drejtesie te vertet,. Ka xhiruar kryevepra të kinematografisë si "The Tree of Life", "Seven", "Fight Club" dhe "Troy", por Brad Pitt pranon se nuk ka parë asnjë prej tyre. si mund te shikoj digi goldd 73; i vetmi ne stepi 21; ods2000 1; pasword per kanalinx 51; si mund te shikoj digi gold 73; pershendetjr nje pytje a duhet patjeter te kesh tv samsung i vetmi e ka nje link une e km nje soni smart ti tv 22; Cmimi i my tring 22; Eurosport hd2 4 '"\tv shqip 13; ods2000 h 44; show 8; Si te apime digitabin 16; Si te. dhe keto webtv te gjitha jan shtuar ne nje Url, pra ne IPTV. Bujku fillon ta mbjellë misrin,domatet,patatet e perime dhe pemë tjera të ndryshme që janë të nevojshme për jetesën e njeriut. Suksese yllke 🌹. June 27, 2019. “Jam këtu, jam pjesë e projektit. Unë zogun e shikoj E shikoj në syrin tënd Yllin natën që ndriçon Edhe ty yjet ta tregojnë Ref Çdo gjë që shikoj në botë E ke parë edhe ti Se të dy ne i shikojmë Dhe me zemër dhe me sy Ato që shikoj në botë Vij të lë, vij të lë si kujtim Se unë shoh me syrin tënd Dhe ti sheh me syrin tim 2. Nëse jeni të interesuar, ju ftojmë ta shkarkoni sa më shpejt pasi nuk disa se sa do të qëndrojë ky aplikacion në App Store. Pershkrimi i Programeve (softwares) dhe Shkarkimi i tyre,Shkarko Programe Falas,Kjo faqe e internetit është përkthyer automatikisht. Do ta shikojmë në mbledhje këtë çështje. Mësime të rëndësishme mund të nxirren edhe nga ngjarjet më tragjike në jetë. Si të gjeni kanalet televizive shqiptare? iPad, Andorid, Rtk Live, Rtv 21, Tv Dukagjini, Era Tv Kush deshiron te shikoj progamet shqip ne TV vetem 15 Euro. Si durojm e o moj si s’p ellcasim Si durojm e o moj si s’p ellcasim Oooo Aman aman aman e O p er belin-e P er koken tende Aman amane 3. Tuto Si ta cbllokojm web kur ta bejn doss ! Si te mbyllim nje Email ne Hotmail(MSN) account RTK-live 100%: 2- te shikoj tek ai qe eshte poshte meje dhe mos te. perball saj ishte nje vile e mrekullushme. Katër këshilla se si ta bëni çdo mëngjes të mirë. Po shikonin lajmet. Posted in Këngë dashurie, Shqiperia e Mesme tagged @lirikashqiptare2015, Fitnete Rexha, Hije e bukur të ka ra, lirika dashurie, lirika popullore, mall, moj ti puthsha sytë e shkrue, Shqiperia e Mesme, si lule, si xhevahir, si zambak at 4:26 am by lirikashqiptare. admin - 11/09/2012. E shikoj rrallë. Dua sa më shpejt që ta shikoj përsëri në pozita sa më të mira. ringjallja Iliret Heroi Ilir Sula- Si ne parajse Irma Kurti E njejta enderr Irma Libohova Dallendyshet e Kosoves 23-53 Isa Veliu Kenga ime kerkon udhe Ismet Beqiri CD kurbeti per Frang e Marka Qoja Babes nje fjale Ismet Bexheti Hija e Zeze Ismet Demaj Ata sy qe mi ke ti Ismet Peja Kenge Dasmash Ismet. /Telegrafi/. do të shikoj: do të shikosh: do të shikojë: do të shikojmë: do të shikoni: do të shikojnë: 2nd future perfect² (e ardhme e përparme) do të kem shikuar do të kesh shikuar do të ketë shikuar do të kemi shikuar do të keni shikuar do të kenë shikuar subjunctive (lidhore) unë ti ai/ajo ne ju ata/ato present (e tashme) të shikoj. Si te gjeni lehtesisht kanalet qe transmetojne falas ne HD?, Televizioni kombëtar Top Channel, ka nisur transmetimet e plota HD në rrjetin tokësor dixhital. KUMANOVËN NUK KA SE KUSH TA MBROJË, PASI ALI AHMETI ËSHTË MERCENAR I GRUEVSKIT Nga ELIDA BUÇPAPAJ E Hënë, 05. Pastaj engjëlli që fliste me mua u kthye dhe më zgjoi ashtu si zgjojnë dikë nga gjumi. SI ta shikosh kapacitetin e pc tuaj ⇒ Kapaciteti i kompjuterit shikohet ne kete menyre se pari shkojm start e pastaj run tek run e shkruajm DXDIAG dhe pastaj dalin disa statatistika te kompjuterit tuaj. edhe jokal. Televizioni na sjell neve te gjitha informatat qe kemi nevoje si lajmet ditore, emisione edukativo-arsimore, filma, muzike, video interesante e shume te tjera. Kryeministrja daneze Mette Frederiksen tha se u befasua që Presidenti Trump anuloi vizitën kur ajo kundërshtoi sugjerimin e tij për të blerë Groenlandën. Me njohin ato porta te vjetra te drunjta, Inatin akoma do ta mbajne, Koken do ta tundin, Po une s'do ta marr per keq, Se malli me ka marre. Ne qofte se e ben kete per here te pare, do te ishte nje gje e mire qe ta habisesh partnerin dhe mos ti thuash se cfare ke ne mendje te besh, duke filluar nga stimulimi me dore. I Pervlum N'zemer Kjo Dor Veq Po Shkrun Fjalt e Mija As Topi Si Lun. It is a domain having. Video streaming by Ustream. Sigurohuni që ta shikoni ekranin direkt nga përpara pasi një nuancë e lehtë ngjyre që mund të shfaqet në anët e Galaxy S9 është për shkak të një fenomeni të quajtur WAD (White Angular Dependency) kur shikohet nga një kënd i caktuar. , Content, Beje Vete. Moved Permanently. 3 ose më i ri. Prishtinës i shtohen edhe dy autoambulanca. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. 19:30 03/04/2017. Te shikoj dua mbremjes ne rruget e Tiranes, Ku kam bere dikur ndonje marrezi. Gjeni më shumë rreth "Pse nuk mundem të shikoj artikujt te Galeria pasi arkivimit në Cloud në Galaxy S9/S9+?" në suportin e Samsung. Një ndër temat më të diskutuara dhe më me interes nga përdoruesit e kompjuterave është se si mund të shohim Live TV dhe kanalet e DigitALB falas në të. Më kujtoet ajo dit kur e dham besen te betuar ne te dy , zbashku ta kalojmë jeten. "Kuvendi i Kosovës në shumicën e rasteve nuk ka mundur të ketë kuorum, kjo për shkak të një pozite të kufizuar dhe një opozite e cila ka bojkotuar në shumë raste punën dhe mungesa e votave për të kaluar ligjet ka bërë që Kuvendi të mos mund ta kryej punën si duhet". Megjithatw Mbappe duket i vendosur pwr tw ardhmen e tij duke thwnw se Real Madridin do ta shikojw thjeshtw si njw admirues. Do dëshiroja të evoluohej në krahun pozitiv. "Jam këtu, jam pjesë e projektit. KENI PER TE SHTUAR KOMENT,KU LUTEM KLIKONI NE COMMENT DHE KOMENTO,FALEMINDERIT. pershendetje te dashur miq!ju them te verteten jam shummm e pasionuar per filmat shqip me vlere te metrazhit te gjate. Për ta realizuar transferin e kredisë, ju duhet të përdorni kodin *121* si në vijim: *121* 045 XXX XXX * Shuma në EUR # Shembull: Për të transferuar 3 EURO, shtypni *121*045123456*3# Pas kësaj, ju do të pranoni një […]. Por te dyja per njeriun jane:si e mira dhe. Mbase ngaqë CD-të me muzikë ishin në modë asokohe, dhe të dije të digjje një CD apo DVD në kompjuter konsiderohej diçka "trendy". Paraqit provimet është nën meny e Fletëparaqitjes përmes së cilës, nëse e kemi të hapur afatin për paraqitje e provimeve, ju mund të paraqitni provimet të cilat dëshironi t’i kryeni në afatin përkatës. Është e lehtë ta kuptosh dëshpërimin e tij. Por dhe ne u budallepsem pas tyre. Hije e bukur të ka ra-e si zambak po lulezon Shumë dëshirë kom për të pa-e. Un do të listoj 10 arsye të forta përse masturbimi dhe pornografia janë të dëmshme dhe po marrin shum nga jeta dhe lumturia jote personale. Presidenti Thaci ka shtuar se Serbia duhet të largohet nga miti për Kosovën, nuk duhet të jetoj me paranojën gjithashtu për Kosovën, nuk duhet të jetoj me të kaluarën, por duhet të shikoj kah e ardhmja. NDESHJET LIVE – DIREKT. Si duhet ta regjistroj një lëndë dhe si duhet ta fshijë atë nëse e kam regjistruar gabim? Pasi të jeni qasur, klikoni tek menyja Lëndët dhe pastaj tek nën menyja Zgjedh lëndët obligative zgjedhore dhe zgjidhni semestrin ku do t'i regjistroni/fshini lëndët. dhe keto webtv te gjitha jan shtuar ne nje Url, pra ne IPTV. ta shoh blerimin ne sy Kenge e pa mbaruar. Në rast se e aktivizoni njërën nga pakot e Regjionit apo EU, të njejtat megabajt mund t'i përdorni si në Shqipëri, Mal të Zi, Maqedoni, Turqi etj. X si një "qytet prej guri", që në atë periudhë ishte cilësi e qyteteve të pasur. që të benë njëmijë vjet të jetosh e të benë ç’do gjë ta gëzosh! Dashuria! - Nëse më do me lerë të qetë që ta vërtetoj se a të dua me të vërtetë, e nëse kujton se më ke fituar ky është një mendim i yti i gabuar. lajmi i fundit nga Shqiperia. Video streaming by Ustream. Nuk kam forcë të shoh përsëritjen e sezonit të kaluar, #WoodwardOut", shkroi ai. Agjerojn Diten e Henë dhe at të Ejten si Profeti yn Muhamedi a. Është gjë e mirë për Real Madridit që Zizu ndodhet atje, por unë do t'i shikoj vetëm si një admirues", ka thënë Mbappe. Blerina Matraku e ka sjellë në këtë këngë dhe klip të skalitur aq bukur, sa do të qëndrojë në memorie për shumë kohë. A mund ta pasuroj Abonimin tim me kanale të tjera? Ju mund të pasuroni abonimin tuaj në çdo kohë, duke blerë një nga Paketat e Abonimit Digitalb, duke bërë pagesën e diferencës në një nga pikat Digitalb UNIT në të gjithë Shqipërinë, të cilat mund t'i gjeni në Hartën Digitalb Unit. Raiffeisen Bank Shqipëri është nje nga bankat më te mëdha në vend e cila ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh per klientet e saj si, kredi, llogari rrjedhese, depozita, karta krediti, investimet , kredi per shtepi, kursime si edhe mundesin e kembimit valutor. Si duhet ta regjistroj një lëndë dhe si duhet ta fshijë atë nëse e kam regjistruar gabim? Pasi të jeni qasur, klikoni tek menyja Lëndët dhe pastaj tek nën menyja Zgjedh lëndët obligative zgjedhore dhe zgjidhni semestrin ku do t'i regjistroni/fshini lëndët. See actions taken by the people who manage and post content. Gjatë sezonit, Higuaín u vlerësua si një nga talentet më premtues të botës së futbollit për shkak të lojës pozitive dhe golave në minutën e fundit. Klinikën e Syve për herë të parë nis përdorimin e metodës cross-linking. Si te shikoj Vella, syte nga ti drejtoj , lotet si t`i permbaj ,shpresen ne bebzat e syve si t`a plotesoj apo t`i mbyll fare syte dhe ashtu te mbyllur me tabllon e kujtimeve te qendrojne gjithmon. com is SAFE to browse. Un do të listoj 10 arsye të forta përse masturbimi dhe pornografia janë të dëmshme dhe po marrin shum nga jeta dhe lumturia jote personale. Ajo ka zënë burrin e saj dhe motren duke bërë seks dhe nuk di si të veprojë. Si te bejme CD ose DVD ne kompiuter ! Dime qe per te ber ndryshime ne nje tekst i cili eshte ne format PDF duhet ta. E shikonin si armik. Jam i krijuar për ta lavdëruar Zotin dhe detyra ime është që të shmang nga vetja gjithë atë çfarë nuk është e denjë „për tempullin tim". Unë dua që tju vë në dijeni juve që të jeni të fokusuar, sepse unë dje kam folur me kancelaren Merkel për këtë ne kemi patu gjysëm orë bisede telefonike për këtë cështje sepse unë e shikoj që dikush kërkon ta përdorë këtë fenomen si një praktikë të re ndërkombëtare për të ndryshuar kufijtë dhe që janë vende që. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. ku banonin greke. Eugenie Bouchard, ditët e fundit e shtoi dozën e simpatisë në sytë e njerëzve. 19:30 03/04/2017. HD VISION AL është i disponueshëm falas në App Store. Së dyti, nuk e di situatën aktuale të Flamurtarit, por duke njohur egon e presidentit Idrizi, mendoj se çdo gjë shumë shpejt do të zgjidhet dhe do të kemi lajme. Vodafone perdor teknologjine celulare me moderne duke ofruar sherbime inovatore, oferta te dedikuara si edhe shpejtesine shume te larte te internetit Për të siguruar një experience më të mirë për ju, ne përdorim "cookies" në faqen tonë. Gjithenje te kujtoje ,kurr s te harroje se nga zemra ime nuk mundem qe te largoje. Me gjithe keto, ne qofte se je merzitur me pozicionin e misionarit, me poshte do te prezantojme disa keshilla me ane te se cilave ta shikoj me shume. Dua t'ju shikoj të. Me plot gojen te them. ! #TAG dikon që duhet ta shikoj 樂 #psikologjia_jetesore. July 31, 2014 - Përshëndetje doktoreshë. Bariu është shumë i gëzuar sepse tani ai ka ku ti kullos bagëtinë dhe ta ruaj më lehtë atë. Në familjen time nuk dinin që më kishin përzgjedhur”, tha Donaldi. tv, Opoja nga www. Ekziston një sëmundje e tiroides që ka një lidhje të drejtpërdrejtë me rritjen në përmasa të syrit dhe daljen e tij përpara (si sy miop) që quhet uorbus basedoui, por që ju nuk ma përmendni në letrën tuaj dhe mendoj që ju nuk vuani nga kjo sëmundje. Në jetën reale, Donaldi e kishte një motër dhe një ndër kriteret që mendon se e kanë favorizuar ishte se dinte të llastohej dhe nuk ishte një fëmijë i urtë. Dëshmia e djeshme e prokurores Katica Janeva është dëshmi se hetimi për krimin milionësh për rastin “Haraçi” është i kompromentuar, vlerësojnë nga OBRM-PDUKM. Kur fëmija të kthehet nga shkolla, pyeteni si ka kaluar atje. Shërbim 24/7. Gjithenje te kujtoje ,kurr s te harroje se nga zemra ime nuk mundem qe te largoje. Instalimi i Aplikacionit NimiTV në Samsung Smart TV Shkarkimin e Aplikacionit të NimiTV për Samsung Smart Tv mund ta bëni në App Store për modelet e ndryshme të televizorëve Samsung. Mjafton të klikoni në kanalin që dëshironi, dhe do shfaqet skema programore si dhe pamjet e kanalit që keni përzgjedhur. Paraqit provimet është nën meny e Fletëparaqitjes përmes së cilës, nëse e kemi të hapur afatin për paraqitje e provimeve, ju mund të paraqitni provimet të cilat dëshironi t'i kryeni në afatin përkatës. Since its declaration of independence from Serbia, enacted on 17 February 2008, international recognition of Kosovo has been mixed, and the international community continues to be divided on the issue. ♥ ♥ ♥ tregime me te qime ♥ ♥♥ albanian chat dating ♥ alb. Edhe pse qyteti i Tiranës ka një histori modeste në krahasim me shumë kryeqendra europiane, Tirana është shembulli tipik i një strukture mikse midis detit, malit dhe një trashëgimie kulturore ilire, romake, bizantine si dhe një atmosferë orientale mes elementëve ballkanikë dhe modeleve urbane të zhvilluara, midis disiplinës dhe. Ishte ditelindja jotePas shum kohesh ishim te dy ne nje hotel , pasi kishim ber dashuri si te terbuar qendronim ne shtratin e cmendur trupat tan te laskuriqur i gjysem'mbulonte nje corcaf i bardh floket e saj shtriheshin ne jastikun ku kisha mbeshtetur koken un dhe me perkedhelnin fytyren,ngadal e ngrita koken doja ta shikoja doja qe imazhi e saj te me ngulitej mir ne tru,ishte nje ikon shum. “PDK në Listën zgjedhore nuk do të lejojë njerëz të korruptuar. Nvse je duke lexuar këtë shkrim ka mundësi që të kesh pyetur veten se si mund ta ndalosh masturbimin. Ndeshje futbolli Live - Shiko ndesjet live online me koment shqip. Njehere nje djalosh donte te bente shume para dhe shkoi tek nje plak i mencur qe kishte kohe qe bente shume para. Si duhet ta regjistroj një lëndë dhe si duhet ta fshijë atë nëse e kam regjistruar gabim? Pasi të jeni qasur, klikoni tek menyja Lëndët dhe pastaj tek nën menyja Zgjedh lëndët obligative zgjedhore dhe zgjidhni semestrin ku do t’i regjistroni/fshini lëndët. Kërkon iOS 7. Senatori Bernie Sanders, që është kandidat nga ana e demokratëve për president, ka zbuluar planin 16. Islami kërkimin e diturisë e trajton si obligim të shkallës së parë për njeriun. e vetmuar qiellin shikoj, sa shume yje vallezojne, syte e mi vec ty te kerkojne. sh ja rasti i pitalkave qumeshtin nuk e keni cek tek perberesit, kish qeni mir qe ta cekeni edhe sasin ne mililitra apo ne gram shpresoj ta lexoni kete koment faleminderit. This website is estimated worth of $ 8. shih SHOH 1-3, 5-11, 13-15, 17. A mund ta pasuroj Abonimin tim me kanale të tjera? Ju mund të pasuroni abonimin tuaj në çdo kohë, duke blerë një nga Paketat e Abonimit Digitalb, duke bërë pagesën e diferencës në një nga pikat Digitalb UNIT në të gjithë Shqipërinë, të cilat mund t'i gjeni në Hartën Digitalb Unit. A mund ta zgjedh ndenjësen time në avion? Po. A mund ta përdor Vodafone Message+ në çfarëdo telefoni? Për të përdorur Vodafone Message+ duhet të jesh klient i Vodafone dhe të kesh telefon me sistem operativ Android, versioni 2. me respekt alketa!. Si ta quaj kete dashuri? Nje sukses tjeter indian teper i pelqyer, i shikuar nga me shume se 217 milione shikues ne te gjithe boten. 149,388 likes · 1,105 talking about this. The Hidden Face (2011) Një dirigjent spanjoll orkestre merret me zhdukjen e mistershme të së dashurës së tij. Shiko Tv Shqip Live Online Falas (Tring TV, Digitalb TV +400 kanale) Gusht 2018 Tutorial Inside by AlterEgo Co Si te shikojme Live Tv Shqip kanalet e Digitalb, Tring TV dhe te gjitha kanalet. Bes Kallaku rrëfen për herë të parë si u njoh me Xhensila Myrtezajn. A duhet ta kthej Message+ si aplikacion kryesor për shkëmbim mesazhesh? Për të marrë. Pse ky fjalim do të ishte më efektiv po ta dëgjonim se sa ta lexonim atë në internet? 1 pikë A) Fjalimi do ta lejonte folësin të arrinte një audiencë shumë më të gjerë. Këto dy vjet nuk kishte patur lajm prej tyre. al - Televizionet Shqiptare live 24 ore. Kur të nisë të qajë - me njërin sy do ta shikoj , me njërën dorë do ta ledhatoj, me njërën këmbë do ti tund djepin e njërin gji do t'ia jap të pijë. Tv Klan live stream online ,televizioni kombetar Shqiptar. Un T'kurtalisi Jeten Ta Bitisi Gjaku i Nxet Kur M'vlon Kur T'vraj Si Bi Pishmon Jom Nipi i Babgjyshit Qi e Ka Vra Ni Bataljon. Besomeni me vjen turp kur shikoj dhe lexoj kte te paftyr qe perfaqeson nje elektorat , i cili dua te besoj edhe ai tallet si kjo qe qesh , sepse nuk dua te besoj qe e marin seriaozisht kte pacavure ! Do mbetet ne histori paturpesia e ktij rrugaci qe shpreson te behet kryeministri i Shqiperis …Zboheni or shqiptar zboheni se na nxiu faqen , se. Важно је да смештај који бирам за одмор има своје купатило, кухињу, терасу са погледом, климу, вај-фај, паркинг место, високе оцене. Ekziston një sëmundje e tiroides që ka një lidhje të drejtpërdrejtë me rritjen në përmasa të syrit dhe daljen e tij përpara (si sy miop) që quhet uorbus basedoui, por që ju nuk ma përmendni në letrën tuaj dhe mendoj që ju nuk vuani nga kjo sëmundje. Sigurohuni që ta shikoni ekranin direkt nga përpara pasi një nuancë e lehtë ngjyre që mund të shfaqet në anët e Galaxy S9 është për shkak të një fenomeni të quajtur WAD (White Angular Dependency) kur shikohet nga një kënd i caktuar. Çmimet për thirrje në numrat për kujdesin ndaj konsumatorëve 038 700 700 dhe 049 700 700 janë pa pagesë vetëm për thirrjet brenda rrjetit te IPKO's (on-net) ndërsa për thirrjet nga operatorët lokal (PTK, Vala dhe Zmobile) aplikohen tarifat e percaktuara nga këta Operatorë. Hapi 1 --->Ne fillim jepi "LIKE"- Tani Mund Te Shikoj Se Kush Viziton Profilin Tim. Së pari, si ish-trajner i Flamurtarit, por edhe si vlonjat dëshiroj më të mirën për këtë ekip. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit". We're working with you to make a positive impact around the world in more than 30 countries, all 50 United States and your backyard. Shikoni kanale Shqiptare në 2 pajisje njëkohësisht me konton tuaj dhe me të njejtin çmim. po ku ta di i shkreti edhe nese vdes nuk behet kijameti Te gjitha qe i permenda s'jan aq me rendesi por desha ta sheroj plagen per dashuri. Jam i dyti i katër fëmijëve. si ta shikoj filmin ??? Post a Comment. Ky është një proces gradual. Menyrat dhe kohet e fojes si dhe zhgjedhimi i tyre ne veta 1. “PDK në Listën zgjedhore nuk do të lejojë njerëz të korruptuar. Use our free online photo editor to design animated art from celebrities to anime, fantasy, emo, and goth. Ai ka thënë se lidershipi i Serbisë duke përfshirë edhe Vucicin, e dinë se Kosova është vend i pavarur dhe sovran. një botë si e jona. Meditimi njihet ne ter boten si qetesues dhe bari me i mire ndaj stresit. Pastaj propozimi konkret, zgjedhje të përgjithshme dhe për President në 13 tetor. Si mund të paguaj në faqen tuaj të uebit? Operatori ofron mënyrat e mëposhtme të pagesës:. Shifra rekord audience aktualisht ne Turqi, Rumani, Maqedoni, SHBA, Afganistan, Rusi, Georgji dhe Bullgari. Hamza: Janë mjetet financiare për rritjen e pagave nga dhjetori. Si duhet ta regjistroj një lëndë dhe si duhet ta fshijë atë nëse e kam regjistruar gabim? Pasi të jeni qasur, klikoni tek menyja Lëndët dhe pastaj tek nën menyja Zgjedh lëndët obligative zgjedhore dhe zgjidhni semestrin ku do t’i regjistroni/fshini lëndët. Ky kanal HD, është falas siç raporton noa. com is 1 decade 1 year old. Ti, Zoti im, më frymëzove ta mbushi gojën plot falënderim, ELHAMDULILAH, ta kapi lapsin në dorë dhe ta shënoj Me Allahun, Me emrat e bukur të Tij 11/06/2019. Të shohësh futboll i bën mirë shëndetit. Kryeministrja daneze Mette Frederiksen tha se u befasua që Presidenti Trump anuloi vizitën kur ajo kundërshtoi sugjerimin e tij për të blerë Groenlandën. Këtë do ta mendoj gjatë kampit stërvitor javën e ardhshme, më pas të gjej zgjedhjen më të mirë” deklaroi Challandes. Ju lutem mos harroni, kur ju lexoni këtë. This page contains a course in Albanian phrases and daily expressions as well as a list of other lessons in grammar topics and common words in Albanian. Ai kishte veshur nje kostum te si dhe maske te zezs. Kur fëmija të kthehet nga shkolla, pyeteni si ka kaluar atje. Dua vetem ta shohi Hulk vetem keshtu do qetesohem. It is a domain having. A t e kujtohet A t e kujtohet nata kur m e erdhe ti A t e kujtohet nata kur t e mbaja n e gji E shtrengove dor en time dhe ma the nj e fjal e T e dua. Do ta shikojmë në mbledhje këtë çështje. “ Nuk i shikoj kurrë filmat e mi. Nje histori dashurie si ne perralla, me shume emocion, sekrete dhe rrjedha te ndryshme qe sjell jeta. Institucioni që do të duhej të ishte shembull për udhëheqje të mirë dhe menaxhim cilësor të parasë publike ka bërë shpenzime të dyshimta por edhe gradime të personave të caktuar në baza të nepotizmit, si dhe presion për largime nga puna të zyrtarëve të caktuar, ka zbuluar emisioni “Udhëve”. Kërkon të shitesh e tillë. KTV - Kohavision. Si duhet ta regjistroj një lëndë dhe si duhet ta fshijë atë nëse e kam regjistruar gabim? Pasi të jeni qasur, klikoni tek menyja Lëndët dhe pastaj tek nën menyja Zgjedh lëndët obligative zgjedhore dhe zgjidhni semestrin ku do t’i regjistroni/fshini lëndët. Ky shërbim është falas. Më duhet të shikoj nëse duhet ta ndryshoj sistemin. po ku ta di i shkreti edhe nese vdes nuk behet kijameti Te gjitha qe i permenda s'jan aq me rendesi por desha ta sheroj plagen per dashuri. Klubi në këtë verë u koncentrua në mbrojtje duke marrë lojtar si Aaron Wan-Bissaka e Harry Maguire. Kësisoj, nuk ka ngurruar ta surprizojë me një buqetë me trëndafila të kuq, një arush dhe pusull ku shkruhej: “Fillo të bëhesh gati! Mezi po pres të të shikoj në Gjermani. Të ndjek si ndjekin yjet Qiejt blu, I ndjej hapat e tu të lehtë që ecin, Ta ndjej dhe frymën dhe pse larg jemi Ne,. Shumë njerëz të Alishas komentuan në postimin e saj për të shprehur neveritjen e tyre, me shumë njerëz që thanë se do të largoheshin menjëherë nga restoranti nëse do t’iu ndodhte kjo. fillova i thash qe je shum e bukur dhe sexsi, e i thash qe me pelqen shum stili i saj, ajo pak u kuq she me falemderoj,i thash se kam pas deshir me pas nje femer si ti, ajo me shikoj edhe me tha se edhe un i pelqej asaj si mashkull,se gjoja paskam nje stil te veqnt, perderi ssa gati erdhi koha qe ajo te zbriste per ne pun i thas qe kisha pas. Por s'kemi hapësirë për të shtyrë zgjedhjet. Platformën NimiTV mund ta shikoni në çdo paisje Mbi 250 IPTV kanale Shqip Lokale dhe Kombëtare Si kurrë më parë, tani klientët tanë kanë mundësi të shumta për të shijuar programet e larmishme me shumë lehtësi, dhe me çmim tejet të përshtatshëm. si mundem ta shikoj barcelona vs arsenal. Në vend që të shikoj vetëm televizor apo internet mundoheni që kohën më të madhe ta kaloni duke biseduar me to. Dhe vazhdoj ti shikoj,sdo nalem brenda mundesise,por ata filma anglisht qe i permendni ju andi ku te gjej ketu ne internet,qfare adrese,kam provuar per bes te shkarkoj diq ,por deri me tani skam mundur. Një ndër temat më të diskutuara dhe më me interes nga përdoruesit e kompjuterave është se si mund të shohim Live TV dhe kanalet e DigitALB falas në të. Por s'kemi hapësirë për të shtyrë zgjedhjet. Kushti ynë për partnerin e ardhshëm të qeverisë është që të mos kenë njerëz që kanë probleme me ligjin. Nese nje i aferm i juaji eshte afer zhvillimit te semundjes koronare te zemres nga pirja e duhanit, shtypja e larte e gjakut, kolesterol te larte, munges se aktivitetit fizik, mbipesha dhe diabeti, ather edhe ju mund te jeni ne rrezik. ESE:Tema"Jeta" Jeta eshte e bukur! Jeten e jeton si te duash,pra e zgjedh ti si duhet ta jetosh. I ati dukej sikur vinte nga kohë të tjera, direkt nga vitet 80-të, me pantallona të vjetra dhe me një qese plastike në dorë. Është gjë e mirë për Real Madridit që Zizu ndodhet atje, por unë do t'i shikoj vetëm si një admirues", ka thënë Mbappe. Ku mund ta shikoj rezervimin tim? Klikoni te "Menaxho fluturimin". Bes Kallaku rrëfeu sot për herë të parë në emisionin “Xing me Ermalin” si u njoh me këngëtaren Xhensila Myrtezaj që sot është bashkëshortja e tij. Sapo ka sjellë një këngë të shoqëruar me klip me një titull po aq interesant sa edhe vetë klipi, "Unaza". Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire. Δείτε περισσότερα σχετικά με τη Σελίδα SportLemon στο Facebook. - Dikur desha dikend, dhe ndoshta do ta dua, por si dikur dikend, asnjëherë askend. Edhe Izet Nela që jeton në pjesën veriore thotë për Radio Kosovën se çdo ide që flitet për shkëmbim është e papranueshme dhe se një gjë e tillë mund ta defunksionalizojë shtetin e Kosovës. Pasi u zgjua ne mengjes e shiqoj babin e tij qe po shiqonte n’tv dhe i tha babi babi pash ne ender sikur mi ke japur 50 euro. Nuk e shikon dielli. com, Rrokum nga www. Në rast se e aktivizoni njërën nga pakot e Regjionit apo EU, të njejtat megabajt mund t'i përdorni si në Shqipëri, Mal të Zi, Maqedoni, Turqi etj. 6,047 Likes, 364 Comments - KLEOARTA (@artamemedi) on Instagram: “I’m still I’m still Arta from the block 🌆🎶”. A mund ta zgjedh ndenjësen time në avion? Po. , Content, Beje Vete. Ai ka thënë se lidershipi i Serbisë duke përfshirë edhe Vucicin, e dinë se Kosova është vend i pavarur dhe sovran. e vetmuar qiellin shikoj, sa shume yje vallezojne, syte e mi vec ty te kerkojne. Një ndër temat më të diskutuara dhe më me interes nga përdoruesit e kompjuterave është se si mund të shohim Live TV dhe kanalet e DigitALB falas në të. Instalimi i Aplikacionit NimiTV në Samsung Smart TV Shkarkimin e Aplikacionit të NimiTV për Samsung Smart Tv mund ta bëni në App Store për modelet e ndryshme të televizorëve Samsung. Më të rejat : Burri ka ik me qiken e Axhes t'vet, edhe Ajo osht e martume, ky mi ka lan fmin spo e dijm as kah ka shku! August 20, 2019; Takoheshim vetem per te kryer mardhenje, kjo gje me mbyste, por s'mundja ti ndaloja ndenjat per te!. al - Televizionet Shqiptare live 24 ore. Bes Kallaku rrëfen për herë të parë si u njoh me Xhensila Myrtezajn. "Jam këtu, jam pjesë e projektit. Radio Televizioni 21 - RTV21 është një kompani mediale që ofron lajmet më të fundit nga politika, biznesi, sporti, showbizi dhe kultura në Kosovë. edhe na kosovaret dim te flasim si ju po nuk flasim te ju i kini at za krejt te njejt edhe krejt s mirrni vesh qka thuni na nja te mir e kina edhe gjuhen tuaj mund te flasim edhe mund te flasim gjuhen ton ghaahah se ju niu fjal tonen si dini more ikni more ju qat det e kini te mir po kosva ka ma shum bvukuri natyrore se te ju na e kina lepencin. Si do të duket Paketa e Normalizimit të Serbisë dhe Kosovës? për ta avancuar procesorin dhe kamerën Video dhe audio shërbimet e rtklive. O ju qifshin qent ,edhe kina nonen ,juve eshte me ju vene 1 cante me gure ne qafe e me ju hell nga Ura ,o drunj me pre ,vetem te shani dini,or kurva maloke. Po shikonin lajmet. Në një intervistë, dhënë dje për televizionin “ABC Neës”, z. Nje nder me te ndjekurit nga Shqiptaret si brenda dhe jashte atdheut,i mirenjohur per emisionet e tij ,nje nder me famozet eshte emisioni Opinion. Fotografia kishte mbërritur tek unë për shumë arsye, por ndër më kryesoret, ishte që të konsultohesha me njerëz të fushës, si dhe në momentin e duhur ta bëja publike, pasi dihet tashmë afrimiteti im me mediat e lira në Shqipëri. 106 NuK JaM Ku Me DiT QfaR NjErI Qe Me ThOjN QfaR MaNgUpI Po Ni SeN e KaM Te SiGurT KejT FaMiLjeN Ta ZhDuKi. Δείτε περισσότερα σχετικά με τη Σελίδα SportLemon στο Facebook. 1 – Si mund ta përfitoj shërbimin DigitAlb KUDO? Për patur DigitAlb KUDO, mjafton të kesh një smartphone ose tablet me sistem operativ Android ose iOS. Top channel live stream online, kanali televiziv me i ndjekur nga shqiptaret ne Shqiperi dhe diaspore,me programe te shumellojshme,nder programet me sukses qe ia trasmeton eshte portokallia,nje show humoristik qe shqiptaret nuk i rezistojne dot. Tentoi ta kaloi kufirin me marijuanë, arrestohet shtetasi i Maqedonisë Ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, mbajti fjalim në Edicionin e 58-të të Mbrëmjeve Strugane të Poezisë Seancë për rastin "Monstra", PSP ka paralajmëruar dëshmi të reja. Bujku fillon ta mbjellë misrin,domatet,patatet e perime dhe pemë tjera të ndryshme që janë të nevojshme për jetesën e njeriut. Si dy te huaj Lyrics: Sa herë që marr frymë, e ty s'të shikoj / E ndiej se pa ty, s'mund të jetoj / Vetmia më trëmb e thellë në shpirt / Ajo zë vend, zë vendin tënd / Para se të jetë. Arbjon Aliko i dënuar me burgim të përjetshëm në burgun e Drenovës tha se drejtori i burgut i ka bërë presion të burgosurve që të votojnë në 30 qershor. Pershendetje, I shikoj recetat qe ju i postoni mirpo shpesh her ato nuk i shkruani ne menyr te sakt, ndoshta qe ju harroni ? P. ata ishin afer vdekjes keshtuqe u bene miq te mir. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Me shikonte si i uritur dhe Eni i mbylli gojen e hapur nga habia siç ja mbylli dhe Liami Enit. KTV - Kohavision. Ai e mbylli sezonin me 22 gola në kampionat dhe 24 në të gjitha kompedicionet, duke rivalizuar sulmuesit më me përvojë si Diego Forlán, David Villa dhe Thierry Henry. Nuk kam forcë të shoh përsëritjen e sezonit të kaluar, #WoodwardOut”, shkroi ai.